dzierżawa kserokopiarki Kserkom

Wewnętrzny stand reklamy audiowizualnej

Digital Signage to najszybciej rozwijająca się gałąź nowoczesnego marketingu. Dzięki niemu w miejsce standardowych plakatów stosujemy profesjonalne cyfrowe wyświetlacze, na których obraz jest nie tylko dynamiczny, ale w ułamku sekundy może być zastąpiony innym.

Na monitorach mogą być emitowane reklamy podmiotów głównie z sektora medycznego i farmaceutycznego, lecz również wellness (fitness, spa, rehabilitacja), bankowego, turystycznego (hotele, biura podróży) a także kancelarie odszkodowawcze, optycy czy sklepy zielarskie. Oprócz reklam, może pojawić się informacja na temat obecności pacjenta w danym gabinecie lekarskim, imię i nazwisko lekarza przyjmującego oraz na dolnym pasku ekranu wiadomości pochodzące z serwisów informacyjnych TVP Info i TVN 24 emitowane przy pomocy RSS.

interaktywny kiosk Digital Signage Kserkom

Takie dodatkowe wyposażenie przychodni lekarskiej zaczyna odgrywać coraz większą role. Powoduje, że pacjenci zaczynają postrzegać przychodnie jako bardziej przyjazne miejsce. W poczekalniach często montowane są ekrany LCD aby oczekujący pacjenci mogli zarówno oglądać program telewizyjny, jak i dowiedzieć się o zakresie usług przychodni. Obraz dzielony jest wówczas na części, w dowolnych proporcjach.

Celem systemu, oprócz emisji reklam, jest optymalizacja procesu przyjmowania pacjentów oraz działanie jako element przewagi konkurencyjnej placówek medycznych, które go zainstalują.

Skontaktuj się z nami, a zaproponujmy Ci ciekawe rozwiązania Digital Signage uwzględniające charakter i funkcjonalność Twojej przychodni.

W ofercie posiadamy również oprogramowania do zdalnego zarządzania, zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie instalacji, monitoringu oraz serwisu.

    Naszym klientom zapewniamy:
  • dostawę urządzenia do wskazanego miejsca,
  • okres gwarancji 24 miesiące przy zakupie gotówkowym,
  • darmowe oprogramowanie,
  • obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną.Na górę strony