Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Nagrody

Nagroda od firmy Ricoh

Nagroda dla firmy Kserkom za zajęcie II miejsca w kategorii "Największy wzrost sprzedaży w roku 2014"
Nagroda od firmy Ricoh

Nagrody dla firmy Kserkom za zajęcie I miejsca w kategorii "Największy wzrost sprzedaży w roku 2013" oraz "Największą sprzedaż urządzeń wielkoformatowych w roku 2013"
Nagroda od firmy Ricoh

Nagroda dla firmy Kserkom za zajęcie I mieksca w kategori "Największa sprzedaż urządzeń szerokoformatowych w roku 2012"
Druga konferencja Partnerów Handlowych Ricoh Polska

W dniach 31.05 - 03.06 2012 w Szczyrku odbyła się druga konferencja Strategiczna Ricoh Polska dla Autoryzowanych Partnerów Handlowych. Podczas konferencji zostały omówione nowości z zakresu informatycznych rozwiązań urządzeń oraz najnowszych trendów w branży IT. Zjazd zakończył się uroczystą galą, na której firma Kserkom otrzymała nagrodę za 15 lat współpracy.
Nagroda od firmy Ricoh

Nagroda dla firmy Kserkom w podziękowaniu za 10 lat współpracy.
Odnowienie i audyt certyfikatu "Zielone Biuro".

W dniu 06.11.2009 r. na zamku Królewskim w Niepołomicach wręczono kolejne Certyfikaty Zielonego Biura, przyznane przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Nasza firma już po raz 2-gi otrzymała to prestiżowe wyróżnienie w kategorii Programu "Zielone Biuro". Aby otrzymać Certyfikat, we wrześniu 2009r. poddaliśmy się szczegółowemu audytowi w zakresie:

  • Przestrzeganie Polityki Środowiskowej Kserkom.
  • Oszczędnego zarządzania energią elektryczną i cieplną.
  • Oszczędnego zarządzania biurowymi materiałami eksploatacyjnymi.
  • Zaopatrzenia w wodę i środki służące jej oszczędzaniu.
  • Wprowadzeniu racjonalnej gospodarki odpadami poprzez odbiór od Klientów zużytych materiałów eksploatacyjnych, urządzeń i opakowań celem ich utylizacji lub powtórnego przetworzenia.
  • Uregulowanej gospodarki odpadami /segregacja i monitorowanie/.
  • Firma Kserkom jako "Przyjazne środowisko pracy".
  • Ekologiczna polityka zakupów.
Bierzemy udział w projekcie: "System przekazywania wiedzy"..

"System przekazywania wiedzy poprzez staże Zespołów Konsultingowych w małopolskich przedsiębiorstwach" to Projekt opracowany przez Dział Współpracy z Zagranicą i Zespół Międzynarodowych Programów Badawczych w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

Projekt skierowany jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw województwa małopolskiego, jak również obecnych i przyszłych absolwentów szkół wyższych kierunków ekonomicznych zamieszkałych w Małopolsce.
Nagroda w programie czysty biznes.

W dniu 27 października w Krakowskim Centrum Konferencyjnym "Dwór w Tomaszowicach", odbyło się VI doroczne spotkanie klubów "Czysty-Biznes". W spotkaniu tym brała udział również nasza firma, która otrzymała nagrodę w programie "Czysty-Biznes".Certyfikat Zielone Biuro

W dniu 13.05.2005 r. otrzymaliśmy jako pierwsi w województwie małopolskim, a drudzy w Polsce prestiżowy certyfikat "ZIELONEGO BIURA". Uroczyste wręczenie dyplomu potwierdzającego uzyskanie w/w certyfikatu odbyło się w tarnowskiej restauracji "Pasaż". Wśród gości którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli m.in.; Pan Rafał Serafin - Dyrektor Fundacji Partnerstwo dla Środowiska / wręczający nagrodę /, Wiceprezydent Andrzej Sasak z Urzędu Miasta Tarnowa, Pan Rafał Niedzielski Dyrektor handlowy z Ricoh-Polska oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Nagroda "ZIELONE BIURO" jest częścią programu "Czysty biznes", który wspomaga małe i średnie firmy w podejmowaniu praktycznych działań proekologicznych, zaś inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Fundacja Partnerstwo dla Środow

Założeniem w/w programu jest pomoc tym, którzy chcą usprawnić działanie swojego biura, obniżyć koszty jego funkcjonowania i ograniczyć swój szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Skierowany jest do wszystkich którzy prowadzą biura i oddziaływują na środowisko poprzez; zużywanie energii elektrycznej, cieplnej, wody oraz wytwarzanie odpadów.

Uzyskanie przez nas tego prestiżowego certyfikatu nie było jednak takie łatwe. Wśród warunków które musieliśmy spełnić znajdowały się m.in.: wdrożenie polityki środowiskowej, uregulowanie gospodarki odpadami oraz ich segregacja, oszczędzanie energii elektrycznej i cieplnej , oraz edukacja proekologiczna naszych pracowników i kontrahentów.

Mamy nadzieję, iż certyfikat "ZIELONEGO BIURA" będzie kolejnym atutem w procesie pozyskiwania nowych Kontrahentów. Oczywiście nie mamy zamiaru poprzestać na dotychczasowych nagrodach w kwestii ochrony środowiska. W roku 2006 planujemy wziąć udział w 8-edycjii ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pod patronatem Prezydenta RP.

Laureaci wraz z w-ce prezydentem Andrzejem Sasakiem oraz dyrektorem fundacji "Partnerstwo dla Środowiska" Rafałem Serafin.

Na górę strony