Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Kompaktowa, przenośna tablica interaktywna o przekątnej 22 cali - Ricoh D2200

data dodania: 2016-09-23

Ricoh wprowadza do sprzedaży przenośną tablicę interaktywną Full HD o przekątnej 22 cali. Ta tablica o niewielkiej wadze i kompaktowych rozmiarach jest idealnym rozwiązaniem dla małych grup roboczych podczas prezentacji oraz spotkań.

Przekątna nowej tablicy to jedynie 22 cale (Full HD 1920 x 1080). Jest to pierwszy produkt typu "all in one" z tej kategorii, z wbudowaną kamerą, mikrofonem oraz głośnikami. Model D2200 jest stworzony z myślą o połączeniach wideokonferencyjnych. Producent przystosował go do zdalnych połączeń z innymi tablicami interaktywnymi Ricoh oraz z urządzeniami mobilnymi (iPad, iPhone, smartphone, tablet).

tablica interaktywna Ricoh D2200 Kserkom Tarnów

Cechy charakterystyczne modelu Ricoh D2200:

  • Interaktywna praca - idealny produkt do pracy w różnych miejscach oraz w małych salach konferencyjnych, dzięki możliwości pisania po niej przez kilka osób jednocześnie.
  • Produkt nieskomplikowany w obsłudze w zakresie edycji, zapisywania i publikowania informacji.
  • Proste i szybkie uruchomienie tablicy jednym przyciskiem - bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania użytkownik ma dostęp do pełnej funkcjonalności tablicy.
  • Większa interakcja dzięki wbudowanym komponentom typu kamera, głośnik oraz mikrofon.
  • Szybkie połączenie z innymi tablicami Ricoh oraz urządzeniami przenośnymi pozwalające na współdzielenie prezentacji między tymi urządzeniami.

Wszystkie aktualności


Na górę strony