Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Ricoh PJ X5580 - doskonała jasność obrazu w salach konferencyjnych

data dodania: 2016-12-28

PJ X5580 to najnowszy projektor Ricoh przeznaczony do zastosowań biznesowych i stworzony z myślą o spotkaniach w gronie do 50 osób. Premierowy model oferuje obraz wysokiej jakości na ekranach o przekątnej do 300 cali.

Ricoh PJ X5580

Doskonała jasność prezentacji

Nowy projektor Ricoh gwarantuje wysoką jakość obrazu niezależnie od wybranego trybu wyświetlania - to wynik wysokiego kontrastu wynoszącego 9000:1 oraz jasności na poziomie aż 6000 lumenów. Projektor PJ X5580 charakteryzuje się natywną rozdzielczością w trybie XGA - 1024 x 768 pikseli (proporcje obrazu 4:3). Model ten daje użytkownikowi możliwość połączenia z różnymi urządzeniami, takimi jak komputery w sieci LAN, a nawet źródłami sygnału w trybie HD, takimi jak odtwarzacze Blu-ray. Z kolei zgodność z najnowszym oprogramowaniem do zarządzania projektorem przez sieć LAN, pozwala uzyskać większe możliwości zdalnej projekcji. Dodatkowo, premierowy model posiada wbudowane dwa porty wejściowe HDMI, w tym jedno wejście HDMI z obsługą urządzeń mobilnych korzystających ze standardu MHL.

Żywe kolory przyciągające uwagę uczestników

PJ X5580 zapewnia cyfrowy obraz wysokiej jasności, a dzięki ogromnym możliwościom projektora może być on wyświetlany na ekranach o przekątnej od 30 do 300 cali z odległości od ekranu od 1,2 do 13,5 metra. Pozwala to na korzystanie z urządzenia w najróżniejszych pomieszczeniach i salach.

Elastyczna instalacja i łatwa obsługa

Dzięki funkcji przesuwania obrazu w poziomie i w pionie, funkcji zoom oraz korekcji każdego rogu obrazu projektor pozwala na precyzyjne ustawienie kształtu i wielkości wyświetlanego ekranu. Obsługa PJ X5580 jest intuicyjna, a samo urządzenie jest kompatybilne z najnowszymi narzędziami do zarządzania siecią i kontrolą takimi jak Crestron, Projector Management Utility czy PJ Link. Dwa wbudowane głośniki 10W umożliwiają użytkownikom przeprowadzenie prezentacji multimedialnej bez konieczności stosowania dodatkowego zewnętrznego systemu nagłośnienia.

Wszystkie aktualności


Na górę strony