Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Seria Ricoh Pro L4100 otrzymała globalną certyfikację Color-Logic

data dodania: 2017-04-11

Seria Ricoh Pro L4100 jest pierwszym systemem lateksowym, który otrzymał globalną certyfikację Color-Logic.

Ricoh Pro L4100

System Ricoh Pro L4100 w połączeniu z oprogramowaniem ColorGATE Productionserver uzyskał certyfikację Color-Logic - producenta rozwiązania "Process Metallic Color System" dla druku metalizowanego. Color-Logic oferuje najbardziej zaawansowane technologicznie na świecie narzędzia, umożliwiające w sposób pełny, klarowny i logiczny zarządzanie barwą, co stanowi kluczowy czynnik w całym procesie technologiczno-produkcyjnym w przemyśle poligraficznym. Pozwala uzyskać efekt dekoracyjny dzięki wykorzystaniu dostępnego oprogramowania do zarządzania przepływem prac, dając wyjątkowe efekty bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu.
"System Ricoh ProT L4100 sprawdził się świetnie w tworzeniu wszystkich efektów dekoracyjnych Color-Logic i odwzorowaniu 250 metalicznych kolorów" - mówi Richard Ainge, Chief Technology Officer w Color-Logic. "Otrzymane próbki zostały wydrukowane na podłożu KernowJET Gloss Silver 119 g/m2. Korzyści płynące z pracy ploterów lateksowych w połączeniu z możliwościami, które daje oprogramowanie Color-Logic stworzą nową perspektywę rozwoju biznesu dla klientów Ricoh" - kontynuuje.

O Ricoh Pro L4100

Serię Pro L4100 wyróżnia wysoka prędkość druku, niska temperatura utrwalania oraz możliwość druku na szerokiej gamie mediów (od folii samoprzylepnych i transparentnych, przez papiery, winyle i tekstylia, po różne materiały wykorzystywane do POS/POP). Urządzenia pracują na materiałach o szerokości od 210 mm do 1,6 m. Wyposażono je w innowacyjną generację głowic piezoelektrycznych Ricoh GEN5 wykorzystujących technologię "multidrop jetting". Dzięki zastosowaniu dodatkowych atramentów gamut barwny drukowanej grafiki osiąga poziom do 93% całej kolorystyki PantoneR. Plotery te są również doskonałym rozwiązaniem do szybkiego druku etykiet na żądanie. Wysoka prędkość druku oraz odpowiednio zaprojektowany układ suszący sprawiają, że wydruki są natychmiast gotowe do laminowania i cięcia bez czasochłonnego procesu dodatkowego suszenia.

Więcej informacji na temat serii Ricoh Pro L4100 można znaleźć tutaj.

Wszystkie aktualności


Na górę strony