Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Drukarki wielkoformatowe SureColor od Epson - wyjątkowa jakość i uniwersalność dla wielu zastosowań

data dodania: 2019-12-30

Firma Epson wprowadziła na rynek 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone 1. Drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500 (44-calowa) są idealne dla artystów i fotografów, ponieważ gwarantują niezawodne odwzorowanie na potrzeby profesjonalnego proofingu i wymaganą w przypadku druku wysokonakładowego wydajność. Ich uzupełnieniem jest nowo opracowany przez Epson zestaw atramentów UltraChrome Pro12 z technologią K3. Pozwala on na jednoczesne drukowanie przy użyciu obu czarnych atramentów i zawiera kolor pomarańczowy, zielony i fioletowy, co zapewnia użytkownikowi imponującą dokładność odwzorowania kolorów.

Epson

Modele serii P zostały opracowane z myślą o wielu zastosowaniach, takich jak:

Drukowanie profesjonalnych fotografii i dzieł sztuki, które wymagają najwyższej jakości druku, aby były bardziej atrakcyjne dla wymagających nabywców. W połączeniu z 12-kolorowym zestawem atramentów zaawansowane głowice drukujące firmy Epson wykorzystują nawet 800 dysz dla każdego koloru, aby uzyskać dokładne rozmieszczenie punktów i wyeliminować błędy wydruku. Zastosowanie głowic drukujących µTFP12 o rozdzielczości 300 dpi i 12 kanałach pozwala uzyskać wysoką prędkość druku oraz świetną jakość. Możliwe jest też uzyskanie łagodnych gradientów i dokładne odwzorowanie tekstury. Głębsze czernie uzyskuje się przez zastosowanie technologii powlekania, dzięki której wydrukowane obrazy są jeszcze bardziej wyraziste. Osoby, które cenią prawdziwą swobodę twórczą i drukują na szerokiej gamie nośników, docenią to, że drukarki SC-P7500 (24-calowa) i SCP9500 (44-calowa) obsługują papiery do wydruków artystycznych i fotograficzne, płótna i wiele innych materiałów.

W obszarze proofingu opakowań i kontraktowego,, gdzie liczy się precyzja, firma Epson podniosła standardy pracy. Dzięki technologiom pomiaru, kontroli i korekcji kolorów użytkownicy mogą pracować z większą wydajnością i pewnością co do rezultatów. Opcjonalny system SpectroProofer ze spektrofotometrem pozwala na szybszy i dokładniejszy pomiar kolorów, a kontrola kolorów podczas drukowania proofów jest w pełni zautomatyzowana. Krótko mówiąc, wyniki są całkowicie przewidywalne.

Marc Boehmer, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: "Aby opracowywać produkty, które są naprawdę innowacyjne, musimy słuchać, czego potrzebują nasi klienci. Dzięki temu możemy produkować drukarki bez zbędnych technologii i koncentrować się na tym, co jest najważniejsze dla osób, które z nich korzystają na co dzień. Mając to na uwadze, wierzę, że udało nam się osiągnąć coś szczególnego, co zapewni naszym użytkownikom większą swobodę twórczą i nowe potencjalne możliwości biznesowe". "12-kolorowe drukarki fotograficzne w ofercie firmy Epson to zupełna nowość. Cechują się one imponującymi prędkościami druku, wysoką jakością wydruku i przyjaznym interfejsem użytkownika. Każdy element został zaprojektowany z myślą o idealnej współpracy, tym bardziej, że oferujemy kompletne rozwiązanie - drukarkę, atramenty, nośniki, oprogramowanie i wsparcie" - dodał.

Wszystkie aktualnościNa górę strony