Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Dlaczego warto wybrać urządzenia WorkForce Enterprise?

data dodania: 2020-02-28

Urządzenia WorkForce Enterprise świetnie sprawdzają się w organizacjach, w których niezbędne jest drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie w dużych nakładach i przy dużych prędkościach. To idealne rozwiązanie dla użytkowników drukujących znaczną liczbę stron miesięcznie. Znajdują zastosowanie w biurach, placówkach służby zdrowia, logistyce, reprografii czy biurach prawnych.

Wersje monochromatyczne i kolorowe

Modele A3+ dostępne są zarówno w wersji monochromatycznej, jak i kolorowej, dostosowane do Twoich potrzeb.

Wkłady atramentowe o dużej pojemności

W zależności od wybranego modelu możesz drukować do 120 000 stron czarno-białych lub 50 000 kolorowych bez uzupełniania atramentu. Oznacza to rzadsze uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.

Bardzo szybkie i wszechstronne

Dzięki szybkości drukowania ISO na poziomie 100 str./min możesz poznać wyjątkową jakość przy niezwykle szybkim druku. Urządzenia mogą też skanować dwustronnie z prędkością 110 obr./min.

Idealne do drukowania dużych nakładów

Ta przyjazna dla środowiska, wielofunkcyjna drukarka biznesowa została zaprojektowana z myślą o drukowaniu wysokonakładowym w okresach największego obciążenia - jest wyposażona w podajnik o pojemności do 5350 arkuszy z maksymalną ilością podawanego papieru. Posiada też jednostkę wykańczającą na 4000 arkuszy z opcjonalnymi modułami do przesuwania/układania/zszywania papieru.

Niski pobór mocy

Dzięki poborowi mocy wynoszącemu średnio 180 W podczas kopiowania i maksymalnie 320 W, urządzenia WorkForce Enterprise firmy Epson zużywają do 88% mniej energii niż drukarki laserowe.

Technologia zaawansowanej głowicy drukującej PrecisionCore

Dzięki technologii drukowania atramentowego PrecisionCore z wierszowym układem głowic firmy Epson oraz wydajnemu mechanizmowi przenoszenia papieru możesz cieszyć się niezawodną i stałą jakością obrazu w rozdzielczości 600x2400 dpi (domyślnie 600x1200 dpi).

Wszechstronność atramentu i nośników

Nasze modele zapewniają obsługę różnorodnych nośników. Ponadto mikromechaniczne elementy głowicy PrecisionCore wyrzucające atrament umożliwiają tworzenie kolorowych i trwałych formuł atramentu w porównaniu z systemami atramentowymi wykorzystującymi ciepło.

Drukarki atramentowe jako inteligentny wybór dla biur

W dzisiejszych biurach centralna klimatyzacja i oświetlenie często zużywają więcej energii niż sprzęt do automatyzacji procesów w biurze.

Drukarki i drukarki wielofunkcyjne odpowiadają za zużycie nawet 10% energii elektrycznej

Zamiana drukarek laserowych na drukarkę WF-C20590 firmy Epson może zmniejszyć zużycie energii związanej z drukowaniem o około 80%. Mniejsze zużycie energii oznacza mniejszy wpływ na środowisko, ponieważ emisja gazu CO2 powstającego podczas produkcji elektryczności jest zredukowana.

Drukarki atramentowe mają prostą konstrukcję i potrzebują mniej materiałów eksploatacyjnych. Wkłady atramentowe o dużej pojemności ograniczają też ilość odpadów.

Zobacz broszurę WorkForce Enterprise:

Wszystkie aktualnościNa górę strony