Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Podwójna szybkość, 88% mniej zużycia energii.

data dodania: 2020-06-02

Biznesowa drukarka atramentowa A3 - WorkForce Enterprise WF-C20590 - łączy w sobie ultra szybkie działanie i niskie zużycie energii. Ten wielofunkcyjny i przyjazny dla środowiska model został zaprojektowany pod kątem drukowania dużych nakładów i jest w stanie zapewnić doskonałą jakość druku przy super prędkości do 100 obrazów/minutę.

Technologia w zgodzie z ekologią

WorkForce Enterprise WF-C20590 zużywa do 88% mniej energii w porównaniu do modeli laserowych. Dzięki mniejszej ilość odpadów i prostemu mechanizmowi działania WorkForce Enterprise zmniejsza negatywny wpływ druku na środowisko, zapewniając mniejsze zużycie energii i mniejszą ilość materiałów eksploatacyjnych. Klienci mogą cieszyć się wysoką pojemnością papieru do 5,350 arkuszy, która zapewnia druk 100 tysięcy stron czarno-białych i do 50 tysięcy stron kolorowych bez potrzeby wymiany atramentu. Zszywacz z możliwością zszycia do 4 tysięcy stron, które sa od razu są sortowane poprawiając wydajność i zapewniając oszczędność czasu i pracy.

Ponadto modele te są kompatybilne z szeroką gamą rozwiązań i zostały opracowane pod kątem wygody użytkownika, zapewniając funkcje drukowania i skanowania mobilnego oraz obsługę NFC. Narzędzia i oprogramowanie takie jak Email Print for Enterprise, Epson Print Admin i Document Capture Pro wzbogacają funkcjonalność urządzenia - to już nie tylko drukowanie i skanowanie.

Wysokiej pojemności kartidże atramentowe DURABrite Pro zapewniają większą ilość drukowanych stron przy mniejszym zużyciu materiałów w porównaniu do urządzeń laserowych. Kompaktowa głowica zużywa małą ilość energii, co zapewnia redukcję negatywnego wpływu na środowisko oraz redukcję miejsca na przechowywanie materiałów ekpsloatacyjnych, a wszystko to przy jednoczesnej elastyczności jeśli chodzi o drukowanie na różnych nośnikach.

WorkForce Enterprise to perfekcyjne urządzenie dla każdego użytkownika, któremu zależy na imponująco szybkim druku w wysokiej jakości i zmniejszeniu negatywnego wpływu drukowania na środowisko. To urządzenie daje gwarancję niskiego zużycia energii i wymaga mniej zasobów", mówi Robert Reszkowski, Business Sales Manager w polskim oddziale firmy Epson.

Więcej informacji o urządzeniu

Wszystkie aktualnościNa górę strony