Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Dlaczego warto wybrać biznesową drukarkę atramentową?

data dodania: 2020-07-14

Czy uważasz, że drukarki atramentowe nadają się do zastosowania wyłącznie w domu? Unikatowa technologia głowicy drukującej firmy Epson została zoptymalizowana pod kątem zastosowań biznesowych.

Chociaż przyjęło się, że druk atramentowy nadaje się przede wszystkim do zastosowania w domu, ze względu na jego wydajność, prostotę użytkowania i oszczędność również w firmach może okazać się lepszym rozwiązaniem niż druk laserowy.

Korzyści te wynikają ze skalowalnej technologii PrecisionCore, stosowanej w systemach przemysłowych, takich jak wielkoformatowe maszyny drukujące do etykiet. Wykorzystaliśmy tę technologię w nowych drukarkach z serii WorkForce Pro, co gwarantuje ich niezawodność, zmniejszenie ilości odpadów i wpływu na środowisko.

biznesowe drukarki atramentowe Epson WorkForce Pro

Dlaczego drukarki atramentowe?

Energooszczędność.
Drukarki z serii WorkForce Pro zużywają do 96% mniej energii od drukarek laserowych, dzięki czemu nie tylko umożliwiają obniżenie kosztów energii elektrycznej, ale również pozwalają osiągnąć wytyczone cele w kwestii ochrony środowiska1. Drukarki atramentowe nie używają ciepła w procesie drukowania i zużywają dużo mniej energii niż drukarki laserowe, co z kolei przekłada się na niższy koszt eksploatacji.

Wyraźnie lepsze wydruki przy mniejszej ilości odpadów.
Niezależne testy wykazują, że drukarki WorkForce Pro firmy Epson produkują do 94% mniej odpadów niż drukarki laserowe i kopiarki. Ponadto drukarki atramentowe nie emitują ozonu i wymienia się w nich mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w innych urządzeniach laserowych. Firma Epson oferuje wkłady atramentowe o różnych rozmiarach, które umożliwiają ograniczenie wydatków, gwarantują doskonałą jakość wydruków i pozwalają na bezproblemową wymianę atramentu. Atramenty DURABrite Ultra i DURABrite Pro firmy Epson mają certyfikaty zgodności z normą ISO 117984, co gwarantuje wysoką trwałość wydruków w każdym środowisku biznesowym.

Minimalna ilość interwencji serwisowych.
Niezależne testy wykazują, że drukarki WorkForce Pro firmy Epson mogą skrócić czas prac konserwacyjnych o dwie trzecie w porównaniu z drukarkami laserowymi. Głowica PrecisionCore firmy Epson gwarantuje niezawodność. Ponadto w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi w drukarkach atramentowych znacznie mniej elementów podlega wymianie. Wkłady atramentowe o dużej pojemności umożliwiają wydrukowanie większej liczby stron, a nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania pozwalają na zdalne zarządzanie drukarkami oraz organizowanie ich w sposób najbardziej efektywny dla Twojej firmy. Dzięki krótszym przestojom oszczędzasz czas i pieniądze.

Trwałość.
Epson stale udoskonala swoje biznesowe drukarki atramentowe, aby sprostać zmieniającym się potrzebom firm. Dzięki temu, że pigment zawiera żywicę i jest nierozpuszczalny, wydruki są trwałe i odporne na wodę, rozmazywanie oraz działanie zakreślaczy.

Obsługa różnych nośników.
Opcje drukowania na różnych rodzajach papieru spełniają wiele potrzeb biznesowych. Dzięki temu, że atrament jest wyrzucany bezpośrednio na papier, możliwe jest drukowanie nawet na nośnikach specjalistycznych, takich jak ciepłoczułe folie, grube karty, a nawet banery panoramiczne. W naszych biznesowych drukarkach atramentowych stosuje się wyłącznie nierozpuszczalny i odporny na działanie zakreślaczy atrament pigmentowy, dzięki czemu można ich używać do drukowania wodoodpornych etykiet i materiałów promocyjnych na papierze błyszczącym.

Błyskawiczne drukowanie.
Drukarki atramentowe WorkForce Pro nie wymagają rozgrzania, dlatego drukowanie w firmie jest szybkie
i wydajne. Jest to szczególnie ważne podczas korzystania z systemu kolejki wydruku, który umożliwia użytkownikom przyłożenie unikalnej karty lub wprowadzenie numeru PIN w celu natychmiastowego uruchomienia drukowania. Wiele naszych modeli oferuje automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie
i faksowanie. Dzięki temu każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie, co sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się do środowiska biznesowego.

Jakość w rozdzielczości.
Podnieś wartość swoich materiałów dzięki wysokiej jakości druku. Podwojenie gęstości dysz sprawia, że nowa głowica drukująca PrecisionCore gwarantuje wysoką jakość drukowania, do 1200 dpi na zwykłym papierze oraz do 4800 dpi na nośniku powlekanym. Nawet złożone znaki i cienkie linie są doskonale odtwarzane.

Wszystkie aktualnościNa górę strony