Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

BLI Summer 2020 Pick dla Epson WorkForce Pro WF-C5790

data dodania: 2020-08-03

Kolejny sukces urządzeń Epson. Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Epson WorkForce Pro WF-C5790 Supertank zdobyła nagrodę BLI Summer 2020 Pick w kategorii "Outstanding Personal Color Inkjet All-in-One".

Porównanie drukarek atramentowych Epson z konkurencyjnymi drukarkami laserowymi pod względem ilości odpadów

Uzasadniając przyznane wyróżnienia laboratorium BLI zwróciło uwagę na brak kartridży co pozwala na nawet dwa lata pracy (przy typowym użytkowaniu) zanim zbiornik będzie wymagał ponownego napełnienia, łatwą obsługę w tym intuicyjny ekran dotykowy, prostą konserwację, niski wskaźnik interwencji użytkownika, wysokiej jakości, profesjonalnie wyglądające wydruki oraz szeroką obsługę urządzeń mobilnych i integrację z szeregiem rozwiązań.

"Połączenie doskonałej niezawodności, dużej szybkości, imponującej łatwości obsługi i żywych kolorów sprawia, że kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C5790 to wyjątkowy wybór do użytku osobistego w biurze "- powiedział Tony Maceri, Senior Test Technician w Keypoint Intelligence. "Jest tak łatwa w obsłudze, czy to z poziomu samego urządzenia, korzystając z bogatego w funkcje ekranu dotykowego, czy też z komutera przy użyciu prostego w obsłudze sterownika druku i narzędzi do skanowania. A pojemniki z atramentem o dużej pojemności w urządzeniu oznaczają znacznie mniej interwencji. Wszystko to składa się na urządzenie, na którym można polegać".

Kaitlin Shaw, zastępca dyrektora ds. Sprzętu A4 w Keypoint Intelligence dodał "Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C5790 Supertank ma niezłą moc, oferując imponującą wydajność i solidny zestaw funkcji przy całkowitym koszcie posiadania, który jest znacznie niższy niż średnia modeli w tej klasie. Urządzenie jest wyposażone w liczne funkcje zwiększające produktywność, które wyróżniają je na tle konkurencji, w tym zaawansowane funkcje mobilne. Niezwykłe w modelach tej klasy jest to, że model w standardzie posiada technologię NFC, która umożliwia drukowanie jednym dotknięciem urządzenia mobilnego. Krótko mówiąc, kolorowa drukarka wielofunkcyjna Epson WorkForce Pro WF-C5790 Supertank to doskonały wybór dla środowisk o niskim nakładzie, które potrzebują kolorowej drukarki wielofunkcyjnej ".


Wyróżnienia BLI Pick Awards są przyznawane dwa razy do roku. Otrzymują je produkty, które spełniają surowe kryteria laboratorium testowego Buyers Lab w zakresie innowacji, użyteczności, wydajności energetycznej oraz stosunku cena/jakość.

Wszystkie aktualnościNa górę strony