Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Nagrody

Nagroda od firmy EPSON

Nagroda dla firmy Kserkom za najwyższy wzrost sprzedaży urządzeń biznesowych.
Nagroda od firmy Ricoh

Nagroda dla firmy Kserkom za zajęcie II miejsca w kategorii "Największy wzrost sprzedaży w roku 2014"
Nagroda od firmy Ricoh

Nagrody dla firmy Kserkom za zajęcie I miejsca w kategorii "Największy wzrost sprzedaży w roku 2013" oraz "Największą sprzedaż urządzeń wielkoformatowych w roku 2013"
Nagroda od firmy Ricoh

Nagroda dla firmy Kserkom za zajęcie I mieksca w kategori "Największa sprzedaż urządzeń szerokoformatowych w roku 2012"
Druga konferencja Partnerów Handlowych Ricoh Polska

W dniach 31.05 - 03.06 2012 w Szczyrku odbyła się druga konferencja Strategiczna Ricoh Polska dla Autoryzowanych Partnerów Handlowych. Podczas konferencji zostały omówione nowości z zakresu informatycznych rozwiązań urządzeń oraz najnowszych trendów w branży IT. Zjazd zakończył się uroczystą galą, na której firma Kserkom otrzymała nagrodę za 15 lat współpracy.
Nagroda od firmy Ricoh

Nagroda dla firmy Kserkom w podziękowaniu za 10 lat współpracy.
Odnowienie i audyt certyfikatu "Zielone Biuro".

W dniu 06.11.2009 r. na zamku Królewskim w Niepołomicach wręczono kolejne Certyfikaty Zielonego Biura, przyznane przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Nasza firma już po raz 2-gi otrzymała to prestiżowe wyróżnienie w kategorii Programu "Zielone Biuro". Aby otrzymać Certyfikat, we wrześniu 2009r. poddaliśmy się szczegółowemu audytowi w zakresie:

  • Przestrzeganie Polityki Środowiskowej Kserkom.
  • Oszczędnego zarządzania energią elektryczną i cieplną.
  • Oszczędnego zarządzania biurowymi materiałami eksploatacyjnymi.
  • Zaopatrzenia w wodę i środki służące jej oszczędzaniu.
  • Wprowadzeniu racjonalnej gospodarki odpadami poprzez odbiór od Klientów zużytych materiałów eksploatacyjnych, urządzeń i opakowań celem ich utylizacji lub powtórnego przetworzenia.
  • Uregulowanej gospodarki odpadami /segregacja i monitorowanie/.
  • Firma Kserkom jako "Przyjazne środowisko pracy".
  • Ekologiczna polityka zakupów.
Bierzemy udział w projekcie: "System przekazywania wiedzy"..

"System przekazywania wiedzy poprzez staże Zespołów Konsultingowych w małopolskich przedsiębiorstwach" to Projekt opracowany przez Dział Współpracy z Zagranicą i Zespół Międzynarodowych Programów Badawczych w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

Projekt skierowany jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw województwa małopolskiego, jak również obecnych i przyszłych absolwentów szkół wyższych kierunków ekonomicznych zamieszkałych w Małopolsce.
Nagroda w programie czysty biznes.

W dniu 27 października w Krakowskim Centrum Konferencyjnym "Dwór w Tomaszowicach", odbyło się VI doroczne spotkanie klubów "Czysty-Biznes". W spotkaniu tym brała udział również nasza firma, która otrzymała nagrodę w programie "Czysty-Biznes".Certyfikat Zielone Biuro

W dniu 13.05.2005 r. otrzymaliśmy jako pierwsi w województwie małopolskim, a drudzy w Polsce prestiżowy certyfikat "ZIELONEGO BIURA". Uroczyste wręczenie dyplomu potwierdzającego uzyskanie w/w certyfikatu odbyło się w tarnowskiej restauracji "Pasaż". Wśród gości którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli m.in.; Pan Rafał Serafin - Dyrektor Fundacji Partnerstwo dla Środowiska / wręczający nagrodę /, Wiceprezydent Andrzej Sasak z Urzędu Miasta Tarnowa, Pan Rafał Niedzielski Dyrektor handlowy z Ricoh-Polska oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Nagroda "ZIELONE BIURO" jest częścią programu "Czysty biznes", który wspomaga małe i średnie firmy w podejmowaniu praktycznych działań proekologicznych, zaś inicjatorem całego przedsięwzięcia jest Fundacja Partnerstwo dla Środow

Założeniem w/w programu jest pomoc tym, którzy chcą usprawnić działanie swojego biura, obniżyć koszty jego funkcjonowania i ograniczyć swój szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Skierowany jest do wszystkich którzy prowadzą biura i oddziaływują na środowisko poprzez; zużywanie energii elektrycznej, cieplnej, wody oraz wytwarzanie odpadów.

Uzyskanie przez nas tego prestiżowego certyfikatu nie było jednak takie łatwe. Wśród warunków które musieliśmy spełnić znajdowały się m.in.: wdrożenie polityki środowiskowej, uregulowanie gospodarki odpadami oraz ich segregacja, oszczędzanie energii elektrycznej i cieplnej , oraz edukacja proekologiczna naszych pracowników i kontrahentów.

Mamy nadzieję, iż certyfikat "ZIELONEGO BIURA" będzie kolejnym atutem w procesie pozyskiwania nowych Kontrahentów. Oczywiście nie mamy zamiaru poprzestać na dotychczasowych nagrodach w kwestii ochrony środowiska. W roku 2006 planujemy wziąć udział w 8-edycjii ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pod patronatem Prezydenta RP.

Laureaci wraz z w-ce prezydentem Andrzejem Sasakiem oraz dyrektorem fundacji "Partnerstwo dla Środowiska" Rafałem Serafin.

Na górę strony