Kserkom dzierżawa kserokopiarkiTarnów

Oprogramowanie


Mnitorowanie i zarządzanie

Kilkadziesiąt urządzeń, do tego kilkudziesięciu użytkowników i dział IT traci kontrolę nad coraz większą liczbą urządzeą znajdujących się w przedsiębiorstwie. Tu z pomocą przychodzi oprogramowanie do monitorowania floty posiadanych kopiarek i drukarek. Dzięki niemu otrzymamy dokładne informacje na temat kosztów ponoszonych w procesie druku i przetwarzania dokumentów.

Oprogramowanie Kserkom
Kserkom Print Cost Control

Aplikacja, za pomocą której zyskujemy możliwość monitorowania ilości kopii/wydruków wykonywanych na urządzeniach Ricoh. Dzięki wprowadzeniu autoryzacji do urządzenia dostajemy dokładne dane dzięki którym Kserkom Print Cost Control stworzy automatycznie raporty według odpowiednich kryteriów.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie Kserkom
SmartDeviceMonitor for Admin Accounting Report

Proste narzędzie do raportowania i księgowania ułatwia administratorom śledzenie użytkowania urządzeń. Umożliwia ono dokładne raportowanie urządzenia i wielkości wykorzystania przez użytkownika, łącznie z porównaniem zużycia druku czarnego i kolorowego.
Dowiedz się więcej...


Oprogramowanie Kserkom
SmartDeviceMonitor

Aplikacja SmartDeviceMonitor firmy Ricoh umożliwia administratorowi kontrolę wszystkich urządzeń biurowych pracujących w sieci: od skanerów po kopiarki, od drukarek po faksy. Administratorzy uzyskują, prócz tego, kontrolę na każdym etapie pracy, od automatycznej konfiguracji do szczegółowego zarządzania kosztami posiadania urządzeń.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie Kserkom
Equitrac Express

Equitrac Express to odpowiednie narzędzie, którego potrzebujesz do efektywnego monitorowania, zarządzania i odzyskiwania kosztów produkcji dokumentów. Tworzy on bezpieczne środowisko, w którym tylko wyznaczeni użytkownicy mogą drukować swoje dokumenty przy użyciu elastycznej metody płatniczej.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie Kserkom
Equitrac Office

Pakiet Equitrac Office, rozwiązanie trzeciej generacji do ewidencjonowania produkcji dokumentów, został zaprojektowany do monitorowania, zliczania i kontrolowania druku dokumentów w sieci. Umożliwia ono kontrolę urządzeń wielofunkcyjnych oraz dokładne śledzenie liczby kopii, wydruków oraz faksów na podstawie takich atrybutów jak nazwa dokumentu, urządzenie, port, data i godzina, format papieru, opcje obróbki końcowej, druk czarno-biały lub kolorowy.
Dowiedz się więcej...Skanowanie, archiwizacja i cyfrowy obieg dokumentów

Dzięki łatwemu i inteligentnemu skanowaniu, szybko przekształcisz i zarchiwizujesz dokumenty w postaci cyfrowej. Pozwoli to na szybki dostęp do informacji, a po umieszczeniu w "chmurze" dostęp z dowolnego miejsca na świecie o dowolnej porze dnia i nocy. Dodatkowo zyskujesz możliwość cyfrowego biegu dokumentów który inteligentnie wykona większość czynności za ciebie.

Oprogramowanie Kserkom
DigiDocFlow

Umożliwia tworzenie cyfrowego archiwum bezpośrednio przez skanowanie za pomocą urządzenia wielofunkcyjnego Ricoh. W trzech prostych krokach dokumenty są skanowane, a następnie inteligentnie zapisywane w sieci na przykład jako przeszukiwalne pliki PDF.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie Kserkom
DocuWare

Zapewnia szybki dostęp do dokumentów zawierających informacje istotne dla sprawnej realizacji wewnętrznych procesów biznesowych. Dzięki DocuWare można automatycznie zarządzać wszystkimi dokumentami bez względu na źródło ich pochodzenia oraz rodzaj.
Dowiedz się więcej...


Oprogramowanie Kserkom
NSI Autostore

NSI Autostore to produkt który został stworzony na potrzeby związane z cyfrowym obiegiem dokumentów. Automatyzuje on procesy skanowania, OCR-owania i dystrybucji dokumentów.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie Kserkom
PROGMATE DOCs

Tworzenie, edytowanie oraz przechowywanie dokumentów, w sposób właściwy, to skomplikowany proces. System PROGMATE DOCs stanowi rozwiązanie, które usprawnia działanie administracyjne przedsiębiorstwa.
Dowiedz się więcej...


Bezpieczeąstwo i autoryzacja

Jak ważny jest w dzisiejszych czasach przepływ informacji i odpowiednie zabezpieczenie wiedzą już wszyscy. Wraz z partnerami opracowaliśmy kilka rozwiązań, które zabezpieczają przed niepowołanym dostępem do urządzenia i danych w nim zawartych.

Oprogramowanie Kserkom
Enhanced Locked Print NX

Enhanced Locked Print NX (ELP NX) nadaje większą elastyczność i wygodę dla bezpieczeństwa dokumentów, dodatkowo przy zwiększeniu wydajności, redukcji kosztów i zgodności. Dostęp do ważnych dokumentów może być ściśle kontrolowany, dokumenty poufne mogą być chronione przed nieupoważnionym przeglądaniem.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie Kserkom
Card Authentication Package

Bezpieczeństwo dokumentów jest krytyczne dla ochrony ważnych informacji firmowych i istotne dla zapewnienia konkurencyjności, zgodności z przepisami i produktywności. Nasz Card Authentication Package (CAP) wykorzystuje wiodącą technologię odczytu kart do kontrolowania dostępu użytkowników do standardowych funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w urządzeniach wielofunkcyjnych Ricoh.
Dowiedz się więcej...

Oprogramowanie do tablic i monitorów interaktywnych


Na górę strony