Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Sport

Kserkom sponsorem drugiego Wierzchosławickiego Leśnego Biegu

Po raz kolejny Stowarzyszenie Kępa Sport zorganizowało wydarzenie promujące zdrowy i aktywny styl życia. Tym razem w programie imprezy pojawił się Leśny Cross Duathlon oraz sponsorowany przez firmę Kserkom pięciokilometrowy Bieg Masowy.

Dowiedz się więcej...


Biegaj z Kserkomem

23 sierpnia 2015 roku w okolicach lasów i jezior Wierzchosławickich miało miejsce wydarzenie Wierzchosławickiego Leśnego Biegu. Oprócz Półmaratonu Leśnego zawodnicy pokonali 5 km dystans z Kserkomem.

Dowiedz się więcej...


Tenisowy turniej gwiazd Klimek CUP 2012

W dniach od 3 do 5 sierpnia 2012r. w Hotelu Klimek**** SPA w Muszynie-Złockie po raz 4. odbył się Turniej Tenisowy Artystów KLIMEK CUP. Na hotelowych kortach stanęli naprzeciw siebie gwiazdy polskiego kina i estrady. Uczestnicy: Alosza Awdiejew, Stan Borys, Urszula Dudziak, Zbigniew Górny, Anna Guzik, Władysław Grzywna, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Michał Milowicz, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Robert Rozmus, Henryk Sawka, Piotr Skarga, Wojciech Skibiński, Tomasz Stockinger.


Tenisowy turniej gwiazd Klimek CUP 2011

KLIMEK CUP 2011 to III edycja wydarzenia rozrywkowo - sportowego, które zdążyło się już na stałe wpisać w kalendarz imprez organizowanych przy współpracy firmy KSERKOM. Od 5 do 7 sierpnia na kortach tenisowych Hotelu Klimek SPA**** w Muszynie - Złockiem rywalizowały ze sobą polskie gwiazdy kina i estrady. W trakcie trzydniowego pobytu w Hotelu Klimek SPA**** uczestnicy turnieju oprócz sportowych emocji dostarczyli przybyłym Gościom i kibicom wiele rozrywki.

Dowiedz się więcej...


Turniej Tenisa Ziemnego ARTYSTÓW POLSKICH o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa

W sobotę i niedzielę, 15 i 16 stycznia 2011 roku, na kortach ACT Sport przy ul. Wojska Polskiego 12 odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich o Puchar Prezydenta Miasta Tanowa. Wzięli w nim udział twórcy związani z polską kinematografią i filmem.

Dowiedz się więcej...


Tenisowy turniej gwiazd Klimek CUP 2010

Z satysfakcją informujemy, że w dniach 13.08.do 15.08.2010r. uczestniczyliśmy jako sponsorzy, wraz z Firmą "RICOH POLSKA" w cieszącym się ogromną popularnością II Turnieju Tenisowym Artystów "KLIMEK Cup 2010". Głównymi Organizatorami tej imprezy byli: HOTEL KLIEK****SPA w Muszynie- Złockiem, UKS"KSERKOM TENIS KLUB" z Tarnowa oraz HOTEL***BEATA. Patronami Honorowymi tego turnieju byli: Burmistrz Gminy Muszyna - Jan Golba, Starosta Nowosądecki- Jan Golonka oraz Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała. Patronat medialny objęli Radio Złote Przeboje oraz Dziennik Polski.

Dowiedz się więcej...


Wakacje z Kserkom Tenis Klub

Przez okres wakacji odbyło się 6 turniejów. Pierwsze spotkanie miało charakter pikniku rodzinnego, na którym ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane konkursy, gry w minitenisa oraz zabawy zręcznościowo-sprawnościowe. Natomiast na ostatnim turnieju, kończącym cykl wakacji z tenisem, zostali nagrodzeni najbardziej wytrwali i zaangażowani młodzi sportowcy, którzy dopiero wdrażają się w arkana sztuki tenisowej, a KSERKOM TENIS KLUB napewno dołoży wszelkich starań,
aby w przyszłości stali się prawdziwymi mistrzami tenisa.

Dowiedz się więcej...


Obóz sportowy - Włochy 2005

W miesiącu lipcu 2005 r. grupa tenisowa KSERKOM TEAM była na obozie sportowym we Włoszech w nadmorskiej miejscowości Bibione. Obóz miał charakter szkoleniowo - wypoczynkowy, dlatego oprócz treningów ogólnorozwojowych na tartanowym stadionie lekkoatletycznym zawodnicy mieli czas na odpoczynek nad brzegiem morza oraz zwiedzanie pięknych zakątków Włoch, między innymi Wenecji.

Dowiedz się więcej...


Puchary za wybitne osiągniecia

Na początku roku 2005 podczas Halowego Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Tenisa do lat 16-tu o Puchar Starosty Tarnowskiego, puchary za wybitne osiągniecia sportowe otrzymało dwoje młodych tenisistów Karolina Zmarzły i Bartłomiej Kałucki z grupy KSERKOM TEAM.

Dowiedz się więcej...


Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa - turniej tenisowy skrzatów

W październiku kolejnym tenisowym wydarzeniem był ogólnopolski turniej tenisowy skrzatów o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Dowiedz się więcej...
Na górę strony