Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Sponsoring

Kserkom sponsorem drugiego Wierzchosławickiego Leśnego Biegu

Po raz kolejny Stowarzyszenie Kępa Sport zorganizowało wydarzenie promujące zdrowy i aktywny styl życia. Tym razem w programie imprezy pojawił się Leśny Cross Duathlon oraz sponsorowany przez firmę Kserkom pięciokilometrowy Bieg Masowy.

Dowiedz się więcej...


Biegaj z Kserkomem

23 sierpnia 2015 roku w okolicach lasów i jezior Wierzchosławickich miało miejsce wydarzenie Wierzchosławickiego Leśnego Biegu. Oprócz Półmaratonu Leśnego zawodnicy pokonali 5 km dystans z Kserkomem.

Dowiedz się więcej...


Konkurs plastyczny - wręczenie nagród

Nasze skromne oczekiwania wobec konkursu, przerodziły się w zachwyt wobec ogromnej liczby prac uczestników, jakie otrzymaliśmy ze Szkół Gminy Tarnów. Z pośród tak ogromnej ilości bardzo oryginalnych, nietypowych i pomysłowych prac proekologicznych, było nam bardzo trudno wyróżnić tylko 6 najlepszych. Jednak po bardzo długich i burzliwych debatach, ostatecznie wyłoniliśmy zwycięzców. Aby wyróżnić ich w sposób uroczysty do poszczególnych Urzędów Gmin zaprosiliśmy uczniów, których prace okazały się najlepsze, ich Rodziców oraz Dyrekcję zwycięskich Szkół. Wszyscy wymienieni uczestnicy otrzymali "ekologiczne" rowery górskie, okolicznościowe dyplomy i słodycze.

Dowiedz się więcej...


Konkurs - Nasza Ziemia Nasze Jutro edycja 2011

Wyniki konkursu plastycznego "Nasza Ziemia Nasze Jutro" zorganizowanego przez Firmę Kserkom.

Miesiąc temu ogłosiliśmy konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu tarnowskiego. Nie spodziewaliśmy się tak dużej ilości nadesłanych prac. Wszystkie były piękne, barwne i bradzo trafnie obrazowały ogromną rolę ochrony środowiska w naszym życiu.


Firma KSERKOM sponsorem ekspedycji na Kilimandżaro

W dniu 05.09.2011 roku wyruszyła 14 osobowa ekspedycja pod kierownictwem Tomasza Kobielskiego (zdobywcy Korony Ziemi), której celem był najwyższa góra Afryki - Kilimandżaro. Jedną z uczestniczek wyprawy była właścicielka Firmy KSERKOM - Beata Zmarzły. Po kilku dniach uciążliwej drogi w dn. 09.09.2011r. szczyt został zdobyty, a flaga z logo firmy KSERKOM (jednego ze sponsorów) powiewała na wysokości 5 895 m n.p.m.

Dowiedz się więcej...


Rodzinny Piknik Tenisowy z Januszem Kołodziejem

Czyżby Janusz Kołodziej chciał zmienić dyscyplinę sportu? To oczywiście tylko żart! Choć patrząc na umiejętności gry w tenisa zaprezentowane przez Janusza, można przypuszczać że i w tej dyscyplinie odnosił by sukcesy. Tradycją stało się że co roku na kortach tenisowych przy ul.Wojska Polskiego odbywa się Piknik Tenisowy a główną atrakcją jest obecność Mistrza Polski na żużlu z 2005r. Janusza Kołodzieja. W godzinach rannych odbywały się konkurencje sportowe dla dzieci i młodzieży.

Dowiedz się więcej...


Mikołajki w Kserkom Tenis Klub

Jak nakazuje tradycja 6 grudnia wszystkie grzeczne i miłe dzieci odwiedza św. Mikołaj. Oczywiście w tym czasie przybył również do hali ACT-SPORT, gdzie z niecierpliwością czekały na Niego odzieci z klubu tenisowego Kserkom Tenis Klub.

Dowiedz się więcej...


Wspieramy Janusza Kołodzieja

Opis zaczerpnęty ze strony www.kolodziejracing.pl

Janusz Kołodziej urodził się 27 maja 1984 roku w Tarnowie. Do szkółki żużlowej zapisał się w wieku 12 lat. Po 4 latach treningów pomyślnie zdał egzamin na licencje żużlową. Debiutował w zawodach młodzieżowych w Lublinie. Pierwszy ligowy start Janusza miał miejsce w meczu z Gwardią Warszawa. Kołodziej zdobył wtedy 9 punktów w 4 startach.

Dowiedz się więcej...


Kserkom Tenis Klub

Skutkiem wielkiego zaangażowania w rozpowszechnianie edukacji tenisowej wśród młodzieży było powstanie nowego klubu tenisowego pod nazwą "KSERKOM TENIS KLUB".
W w/w klubie prowadzone jest profesjonalne szkolenie grupy tenisowej KSERKOM TEAM, jak również zajęcia podstawowe dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę gry w tenisa.

Dowiedz się więcej...


Kserkom - CUP

Oprócz wspierania tzw. "Wielkiego Sportu" staramy się również finansować sport na poziomie młodzieżowym. W ubiegłym roku doszło do porozumienia firmy "KSERKOM" oraz Tarnowskiego Klubu Tenisowego, w efekcie czego w październiku 2004r. został zorganizowany Młodzieżowy Wojewódzki Turniej Tenisowy pod nazwą KSERKOM - CUP.

Dowiedz się więcej...


Konkurs plastyczny - Nasza Ziemia Nasze Jutro

Dzięki wdrażanym innowacjom oraz oryginalnym projektom staramy się być firmą przyjazną środowisku. Polityka środowiskowa firmy KSERKOM polega również na rozpowszechnianiu świadomości proekologicznej poprzez edukację dzieci i młodzieży. ielkim zainteresowaniem cieszył się zorganizowany właśnie z myślą o propagowaniu ochrony środowiska konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem: "Nasza Ziemia Nasze Jutro".

Dowiedz się więcej...


Wspieramy tarnowski sport

Firma KSERKOM stara się czynnie uczestniczyć w życiu sportowym Miasta Tarnowa. W związku z faktem, że firma KSERKOM na początku sezonu nie pozostała obojętna na potrzeby tworzącej się drużyny żużlowej, jako jeden ze sponsorów zostaliśmy zaproszeni na wielki bal, który odbył się w tarnowskiej restauracji "Pasaż" z udziałem głównych bohaterów sukcesu.

Dowiedz się więcej...
Na górę strony