Kserkom kserokopiarka Tarnów

Historia firmy

Firma KSERKOM powstała w 1995r. w Tarnowie gdzie znajduje się jej główna siedziba. Od ponad 25 lat Firma Kserkom jako Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy RICOH, oferuje do sprzedaży szeroką gamę urządzeń biurowych począwszy od kopiarek analogowych, poprzez urządzenia cyfrowe wielofunkcyjne, po profesjonalne maszyny wysokonakładowe i wielkoformatowe.

Na początku działalności nasza firma wynajmowała biura w budynku przy ul. Ochronek w Tarnowie. Jednak w związku z szybkim rozwojem postanowiliśmy podjąć starania o zmianę siedziby na własny budynek o wysokim standardzie, zgodnym z polityką ochrony środowiska, którą staramy się promować. I udało się! W maju 2004 odbyło się uroczyste otwarcie nowego biurowca KSERKOM przy ul. Romanowicza 32 w Tarnowie.

Ważnym elementem rozwoju firmy KSERKOM na rynku europejskim był oddział we Lwowie, którego otwarcie nastąpiło we wrześniu 2003r. Przez rok pracy wyróżnialiśmy się bardzo pozytywnie naszą aktywnością handlową i marketingową, dlatego też zostaliśmy członkiem Ukraińskiej Izby Handlowej. Jednak ze wzg. na złożoną sytuację społeczno-gospodarczą na Ukrainie zakończyliśmy działalność w/w filii w październiku 2004r.

KSERKOM stawia na satysfakcję klienta, wynikającą zarówno z jakości posiadanego sprzętu, jak i poziomu obsługi - handlowej i serwisowej. Celem firmy jest tworzenie rozwiązań pełni odpowiadających potrzebom klientów oraz służących usprawnieniu ich działań biznesowych. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę produktów stojących na najwyższym poziomie technologicznym oraz charakteryzujących się dużą funkcjonalnością, prostą obsługą oraz niezawodnością.

Począwszy od roku 1996 rozbudowywana jest oferta urządzeń cyfrowych: powielaczy, kopiarek czarno-białych i kolorowych, skanerów oraz produktów wielofunkcyjnych. Koncentracja na jakości produktów i satysfakcji klienta zapewniła firmie pozycję lidera na lokalnym rynku kopiarek i faksów.

Zaprezentowana w roku 1977 przez koncern RICOH, którego jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym, wizja zautomatyzowanego biura stała się rzeczywistością. Dlatego też nasza firma utożsamia się z przedstawioną przez RICOH w roku 1996, nową filozofią rozwoju, nazwaną Image Communication. Łączy ona w sobie przekazywanie informacji, takich jak tekst, rysunki, zdjęcia czy dźwięki i koncentruje się na ulepszaniu środowiska wymiany informacji poprzez unifikację standardów przetwarzania. Służy to zwiększeniu produktywności w biurze.