Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Sponsoring

Wspieramy Tarnowski sport

Firma KSERKOM stara się czynnie uczestniczyć w życiu sportowym Miasta Tarnowa. Już kilka lat temu, kiedy drużyna koszykówki Unii Tarnów awansowała do ekstraligi, było to wielkie wydarzenie w skali naszego miasta, baner reklamowy naszej firmy można było zobaczyć w hali sportowej przy ul. Traugutta.

W roku 2004 inne sportowe wydarzenie przyciągnęło uwagę kibiców nie tylko w Tarnowie, ale również w całej Polsce. W naszym mieście zaczął powstawać żużlowy "Dream Team". Do składu Unii Tarnów dołączyli wielokrotny mistrz świata Tony Rickardsson oraz bracia Gollobowie. W Tarnowie bardzo realnie zaczęto myśleć o pierwszym w długoletniej historii klubu tytule Drużynowego Mistrza Polski. Tak też się stało, we wrześniu 2004 roku cały Tarnów mógł świętować wraz z nowymi mistrzami Polski to sportowe wydarzenie.

Właścicielka firmy KSERKOM Beata Zmarzły podczas rozmowy z Jackiem Gollobem

Właściciel firmy KSERKOM Tomasz Zmarzły i wielokrotny mistrz świata na żużlu Tony Rickardsson

W związku z faktem, że firma KSERKOM na początku sezonu nie pozostała obojętna na potrzeby tworzącej się drużyny, jako jeden ze sponsorów zostaliśmy zaproszeni na wielki bal, który odbył się w tarnowskiej restauracji "Pasaż" z udziałem głównych bohaterów sukcesu.Na górę strony