Kserkom Dzierżawa kserokopiarki  Tarnów

Aktualności

Nowa seria urządzeń A3 mono

data dodania: 2014-12-17

Mamy przyjemność ogłosić, że wprowadzona została nowa linia urządzeń monochromatycznych A3.

Dzierżawa kserokopiarki
    Nowe modele to:
  • MP 4054w: wersji SP (panel standardowy + ARDF), wersji AZSP (panel Android 10,1 cala + SPDF), a także wersję ASP (panel standardowy + SPDF))
  • MP 5054 w: wersji SP (panel standardowy + ARDF), wersji AZSP (panel Android 10,1 cala + SPDF), a także wersję ASP (panel standardowy + SPDF
  • MP 6054 w: wersji SP (panel standardowy + SPDF) oraz ZSP (panel Android 10,1 cala + SPDF)
  • Powyższa seria zastąpiła modele MP 4002 SP/AD oraz MP 5002 SP/AD

Wersje MP 2554, 3054 oraz 3554 dostępne będą w kwietniu 2016 roku!

Nowa seria charakteryzuje się większą pamięcią operacyjną oraz dyskową. Uzyskuje krótsze czasy nagrzewania i generowania pierwszej kopii, a także zapewnia wydruki na wyższych gramaturach oraz kopertach, bezpośrednio z kaset na papier.

Nowością jest również możliwość wyposażenia nowych modeli w dodatkowy, dedykowany moduł zapewniający drugi port sieciowy. Jest to niezwykłe rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo sieci i wygodę użytkowania. Umożliwia korzystanie z urządzenia w dwóch niezależnych od siebie sieciach.To idealne rozwiązanie dla środowisk o wysokich standardach bezpieczeństwa z koniecznością dostępu do urządzenia poprzez sieć otwartą.

W przypadku urządzeń z panelem Android (wersje "Z"), dostępny jest moduł NFC, umożliwiający komunikację z urządzeniami mobilnymi, wyposażonymi w ten sam moduł. Za pomocą darmowej aplikacji, pozwala na wprowadzenie parametrów drukowania, skanowania, kopiowania, faksowania oraz logowania, za pomocą urządzenia mobilnego, poprzez zbliżenie go do czujnika znajdującego się na panelu MFP.

Nowe urządzenia to także niski koszt posiadania dzięki wydłużonej częstotliwości przeglądów serwisowych oraz wydajniejszym materiałom eksploatacyjnym, w stosunku do poprzednich modeli

Pełną ofertę na MP 2554 znajdziesz tutaj

Pełną ofertę na MP 3054 znajdziesz tutaj

Pełną ofertę na MP 3554 znajdziesz tutaj

Wszystkie aktualnościNa górę strony