Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Aktualności

System do wideokonferencji Ricoh UCS P3500 wyróżniony!

data dodania: 2015-02-20

System do wideokonferencji RICOH Unified Communication System P3500 został wyróżniony iF Design Award 2015. Prestiżowa nagroda przyznawana jest przez iF International Forum Design GmbH od 1953 roku.

RICOH Unified Communication System P3500 to kompaktowy system do wideokonferencji. Dzięki temu rozwiązaniu w ramach jednej sesji może zostać podłączonych aż 20 urządzeń. UCS P3500 jest kompatybilny z innymi dostępnymi na rynku systemami do wideokonferencji, pozwala również przeprowadzić rozmowę z użytkownikiem korzystającym z tabletu, smartfona notebooka czy komputera stacjonarnego z zainstalowaną aplikacją Ricoh UCS. Urządzenie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa - podczas wideokonferencji połączenie jest szyfrowane.

UCS P3500 jest intuicyjny w obsłudze i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Zaawansowana kamera z funkcją zoom daje szerokie możliwości prezentacji dokumentów i materiałów wykorzystywanych podczas spotkania. Do urządzenia można w razie potrzeby podłączyć dodatkowy mikrofon i głośnik. Niewielka waga i wymiary sprawiają, że UCS można wygodnie przenosić i przewozić.


Wszystkie aktualności


Na górę strony