Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Aktualności

Systemy produkcyjne Ricoh nagrodzone

data dodania: 2015-05-25

Systemy produkcyjne Ricoh zostały docenione przez European Digital Press Association (EDP). Ricoh Pro VC60000 uznano za "Najlepsze urządzenie produkcyjne na papier ciągły", a Ricoh Pro C7100X za "Najlepsze średnionakładowe urządzenie produkcyjne na papier cięty".

Systemy z serii Ricoh Pro C7100X pozwalają na obsługę nośników o gramaturze do 360 gr/m2. Umożliwiają również realizację znacznie szerszego zakresu prac. Jako pierwsze cyfrowe urządzenia produkcyjne na rynku wyposażono je bowiem w piątą stację na toner biały lub przezroczysty, natomiast technologia Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) zapewniają wysoką jakość druku o rozdzielczości 1200 x 4800 dpi. Urządzenia są dostępne z serwerami druku EFI E-43A lub E-83A.

Seria Ricoh Pro VC60000 to nowa generacja atramentowych systemów produkcyjnych na papier ciągły. Wyposażono je w głowice wykorzystujące technologię kropli na żądanie oraz atramenty pigmentowe o wysokiej gęstości. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej głowice pozwalają na druk o rozdzielczości 1200 na 1200 dpi.

"Jesteśmy bardzo dumni z mocnej pozycji, którą w ciągu zaledwie kilku miesięcy zdobyła na rynku seria Ricoh Pro C7100X. Dzięki zastosowaniu piątej stacji na toner to urządzenie otwiera zupełnie nowe możliwości w cyfrowym druku produkcyjnym" - powiedział Graham Moore, Director of Business Development, Ricoh Europe. "Ricoh Pro VC60000 to natomiast bardzo interesująca propozycja w segmencie atramentowych systemów produkcyjnych na papier ciągły. To urządzenie zyskuje coraz większą popularność na rynku europejskim. Zakres zastosowań do których jest wykorzystywane przez naszych Klientów pokazuje ogromny potencjał tego rozwiązania" - dodał.


Wszystkie aktualności


Na górę strony