Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Aktualności

Certyfikat GreenGuard dla atramentów do ploterów

data dodania: 2015-06-10

Atramenty wykorzystywane w serii ploterów Pro L4100 otrzymały certyfikat GreenGuard. Testy przeprowadzone w laboratoriach UL Environment potwierdziły niski poziom emisji związków chemicznych wydruków realizowanych na urządzeniach z serii Pro L4100. Oznacza to, że spełniają bardzo rygorystyczne normy i mogą być bezpiecznie eksponowane wewnątrz pomieszczeń w tym w placówkach zdrowia i edukacyjnych.

Atramenty charakteryzuje wysoka trwałość i odporność na działanie światła i wody. Dzięki temu wydruki mogą być eksponowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. To w połączeniu z oferowaną przez plotery z serii Ricoh Pro L4100 możliwością druku na szerokiej gamie mediów pozwala na produkcję różnorodnych aplikacji począwszy od banerów reklamowych, billboardów czy grafik na pojazdy poprzez reprodukcje artystyczne, tapety, oznakowanie, wydruki dla projektantów czy etykiety.

"Certyfikacja GreenGuard potwierdza najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych rozwiązań. Ten aspekt ma ogromne znaczenie dla naszych Klientów i stanowi ważne kryterium podczas podejmowania decyzji o wyborze konkretnego sprzętu" - powiedział Daniel Gajkowski, Product Specialist w Ricoh Polska.


Wszystkie aktualno?ci


Na górę strony