Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Aktualności

Ricoh prezentuje SP 6430DN

data dodania: 2015-07-02

Ricoh rozszerza ofertę monochromatycznych urządzeń drukujących A3. Nowy model SP 6430DN to energooszczędne rozwišzanie wyróżnione certyfikatem Energy Star 2.0. Urządzenie cechuje najniższy w swojej klasie pobór energii i wskaźnik TEC (Typical Electricity Consumption) 2.3 kWh. W trybie uśpienia zużycie energii nie przekracza 1W a funkcja ECO Night Sensor pozwala uzyskać jeszcze większe oszczędności. Dodatkowo na obniżenie kosztów druku wpływa odseparowanie od siebie bębna drukarki i tonera.

SP 6430DN wyposażono w standardzie w kasetę na 500 arkuszy. Istnieje możliwość rozbudowania drukarki o kolejne i osiągnięcie maksymalnej pojemności 2100 kartek. Urządzenie drukuje z prędkością 38 stron na minutę na papierach o gramaturze od 52 do 220 g/m2, a wydruk pierwszej strony jest gotowy po 6,5 sekundy.

dzierżawa kserokopiarki
Kontroler GWNX

W SP 6430DN zastosowano nową generację kontrolera GWNX, który zapewnia dostęp do większej liczby narzędzi służących do zarządzania urządzeniem, pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa dokumentów (obsługa dużej liczby protokołów zabezpieczających) oraz łatwą integrację z infrastrukturą informatyczną.

Druk z chmury

SP 6430DN jest kompatybilny z bezpłatną aplikacją Smart Device Print and Scan umożliwiającą zlecanie zadań druku z poziomu smartfona czy tabletu (iOS i Android), wydruk z pamięci urządzenia mobilnego lub chmury.


Wszystkie aktualności


Na górę strony