Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Najbardziej przydatne funkcje drukarek.

data dodania: 2021-01-04

Dla wielu użytkowników kluczową kwestią podczas wyboru drukarki jest cena urządzenia tymczasem drukarki posiadają wiele przydatnych funkcji, dzięki którym możemy znacząco poprawić komfort pracy.

Pytania o ofertę? Awaria? Infolinia: 14 621-85-89

ADF automatyczny podajnik dokumentów umożliwia łatwe skanowanie, kopiowanie i faksowanie jednostronnych dokumentów, bez konieczności ręcznego podawania każdej z nich.

Dupleks możliwość automatycznego druku dwustronnego

SPDF jednoprzebiegowy podajnik dokumentów - obie strony dokumentu są skanowane w jednym przebiegu skanera.

OCR optyczne rozpoznawanie znaków w skanerze, pozwala zamienić dokument graficzny w edytowalny dokument tekstowy.

Skanowanie do chmury daje natychmiastowy dostęp do dokumentów na różnych urządzeniach.

Czytnik kart pamięci umożliwia wygodne drukowanie bezpośrednio z karty pamięci aparatu lub telefonu.

port USB typu B po podłączeniu drukarki do komputera system operacyjny automatycznie wykrywa sprzęt i instaluje oprogramowanie. Interfejs pozwala również podpiąć i drukować zdjęcia bezpośrednio z aparatu cyfrowego lub przenośnego dysku twardego.

Ethernet / LAN łącze sieciowe idealne dla użytkowników posiadających sieć lokalną w domu lub biurze. Przewód Ethernet możemy podłączyć do routera z Wi-Fi, co pozwoli udostępnić drukarkę w sieci dla większej liczby komputerów.

Wi-Fi pozwala drukować bezprzewodowo. Drukarkę możemy ustawić w dowolnym miejscu, mogą z niej korzystać wszystkie osoby mające dostęp do sieci.

Bluetooth interfejs umożliwiający sterowanie wydrukiem z pozycji smartfona lub tabletu.

PictBridge pozwala drukować bezpośrednio z aparatu cyfrowego lub telefonu. Komputer nie jest w tym przypadku do niczego potrzebny.

NFC (ang. Near Field Communication) jest krótkozasięgowym radiowym standardem komunikacji, umożliwiającym bezprzewodową wymianę danych na odległość nie większą niż 20 cm. W tym przypadku, aby wydrukować dokument lub zdjęcie wystarczy przyłożyć telefon do drukarki.

Pytania o ofertę? Awaria? Infolinia: 14 621-85-89

Wszystkie aktualnościNa górę strony