Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Tani druk monochromatyczny A3 - EcoTank Pro M15180

data dodania: 2022-02-16

Ta szybka monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna A3 zapewnia bezproblemowe drukowanie przy bardzo niskich kosztach eksploatacji.

Drukuj, skanuj i kopiuj za pomocą tej prostej w obsłudze drukarki EcoTank Pro Wi-Fi, która zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku strony oraz zmniejsza zużycie energii dzięki technologii niewymagającej użycia ciepła. Dzięki dużej szybkości drukowania i skanowania można szybko realizować zadania A3 i A4. W celu zwiększenia wydajności można użyć rozwiązania Open Platform i bezproblemowo zintegrować różne rozwiązania z zakresu oprogramowania z istniejącą infrastrukturą IT.

KLUCZOWE CECHY
  • Ekonomiczna drukarka monochromatyczna A3 3 w 1
  • Oszczędny system stałego zasilania w atrament

  • Szybkie drukowanie i skanowanie
  • Drukuj do 25 str./min i skanuj do 26 obr./min

  • Łatwy w użyciu przedni pojemnik na atrament
  • Łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki ulepszonym butelkom

  • Druk mobilny i łączność
  • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet i bezpłatne aplikacje do druku mobilnego

  • Zaawansowane oprogramowanie
  • Bezproblemowa integracja oprogramowania z istniejącą infrastrukturą IT

Nieustanne oszczędzanie

Oszczędzaj za każdym razem, kiedy drukujesz. Dzięki niedrogim butelkom z atramentem można cieszyć się niezwykle niskim kosztem wydruku strony. Technologia niewymagająca użycia ciepła firmy Epson utrzymuje zużycie energii na minimalnym poziomie, co pozwala obniżyć rachunki za energię.

Funkcje oszczędzające czas

Model M15180 oferuje wydruk pierwszej strony wynoszący zaledwie 5,5 sekundy oraz szybkość drukowania do 25 stron na minutę. Automatyczny podajnik dokumentów pozwala skanować do 26 obrazów na minutę.

Zaawansowana kompatybilność oprogramowania

W celu zwiększenia wydajności można zintegrować różne rozwiązania z zakresu oprogramowania z istniejącą infrastrukturą IT. Dotyczy to m.in. usług Epson Remote Services (ERS) obejmujących system monitorowania i zarządzania urządzeniami w chmurze, który zapewnia zaawansowaną zdalną diagnostykę produktów biznesowych firmy Epson.

Niewielka ingerencja ze strony użytkownika

Drukarka EcoTank Pro może wydrukować tysiące stron zanim zaistnieje potrzeba uzupełnienia atramentu. Dwa podajniki mieszczą 500 arkuszy. Uwolnij się od ręcznego ładowania arkuszy dzięki wydajnemu podajnikowi ładowanemu od tyłu na 50 arkuszy i automatycznemu podajnikowi (ADF).

Niezawodność i łatwość użycia

Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD pozwala łatwo wybierać funkcje. Uzupełnianie dużych pojemników na atrament z przodu urządzenia jest proste dzięki zamykanym i intuicyjnym w obsłudze, niekapiącym butelkom.

Drukowanie niemal z dowolnego miejsca

Model M15180 umożliwia łatwe drukowanie z telefonów, tabletów i laptopów. Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct możesz przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych, używając aplikacji Epson Sprint

Wszystkie aktualnościNa górę strony