Kserkom dzierżawa kserokopiarki Tarnów

Co to jest Smart Device Monitor?

Większość aplikacji systemowych do zarządzania urządzeniami biurowymi umożliwia jedynie zarządzanie drukarkami. W odróżnieniu od tych aplikacji SmartDeviceMonitorTfirmy Ricoh umożliwia administratorowi kontrolę wszystkich urządzeń biurowych pracujących w sieci: od skanerów po kopiarki, od drukarek po faksy

oprogramowanie NSI Autostore

Administratorzy uzyskują, prócz tego, kontrolę na każdym etapie pracy, od automatycznej konfiguracji do szczegółowego zarządzania kosztami posiadania urządzeń. Teraz administrator jest w stanie dopasować do swoich potrzeb rodzaj wyświetlanych informacji o stanie pracy urządzenia, ustawić dane dostępu do poszczególnych grup urządzeń, a także uzyskać dane statystyczne dotyczące ich pracy, takie jak: ilość stron zeskanowanych, skopiowanych, wydrukowanych itp. Kończy się papier w drukarce? Toner kopiarki jest na wyczerpaniu? SmartDeviceMonitorT powiadamia Cię o tym wszystkim na bieżąco i ułatwia pracę wszystkim użytkownikom biurowym i administratorom!

Pracując ze SmartDeviceMonitor, korzystamy z oprogramowania, które reaguje na wszelkie usterki w pracy urządzenia lub informuje o wyczerpaniu się papieru, tonera itp. Wszystko to można zrobić nie odchodząc od swojego osobistego komputera, mając pewność, że poziom pracy jest zoptymalizowany. Przetwarzanie dokumentów jest teraz znacznie sprawniejsze. Możliwe jest także rozdzielanie poszczególnych zleceń, przesyłanie danych do różnych urządzeń, a także kontrola urządzenia wyjściowego. Dodatkowo, administrator jest teraz w stanie szczegółowo monitorować każdą pracę użytkowników, a to umożliwia ograniczenie kosztów pracy biura. Zarządzanie wszystkimi urządzeniami biurowymi w sieci jest teraz niezwykle proste a koszty ich pracy są znacznie ograniczone. SmartDeviceMonitorT to aplikacja dzięki której produktywność biura dynamicznie wzrasta!

  Zalety:
 • Przejrzysty, łatwy w obsłudze.
 • Oddzielna wersja dla użytkowników końcowych i administratora.
 • Pełna informacja o funkcjonowaniu urządzenia.
 • Obsługa zarówno drukarek czarno-białych jak i kolorowych.

  Główne obszary zastosowań:
 • Niewielkie firmy lub biura.
 • Firm potrzebujące kontroli nad ilością drukowanych dokumentów.
 • Firmy posiadające kilka urządzeń drukująco-kopiujących.